...

Posnet Bingo HS 990 zł netto 1217,70 zł brutto

Kasa fiskalna Posnet Bingo HS została zaprojektowana z myślą o małych placówkach handlowych i usługowych. Urządzenie posiada szybki mechanizm drukujący. Klawiatura tej kasy pozwala na zaprogramowanie 10 klawiszy szybkiej sprzedaży. Pod tymi klawiszami można zaprogramować także szybki dostep do raportów kasy.

...

Posnet Bingo HS EJ 1290 zł netto 1586,70 zł brutto

Posnet Bingo HS EJ to wyposażona w kopię elektroniczną wersja jednej z najczęściej kupowanych kas fiskalnych. Szczególnie popularna jest w małych punktach sprzedaży. Przedsiębiorcy cenią ją ze względu na niewielkie gabaryty i prostą obsługę.

...

Elzab Jota E 1450 zł netto 1783,50 zł brutto

Ta kasa niedawno należała do grupy kas średnich. Natomiast w nowej homologacji producent zdecydował się rozszeżyć tej kasie bazę towarową do 12000 PLU oraz do 20000 PLU. Po tej modernizacji można tę kasę śmiało polecić jako kasę systemową do średniej wielkości placówek handlowych. Natomiast kasę o pojemności 4000 PLU nadal można zaliczać do tak zwanych kas segmentu śreniego. W placówka handlowych o ograniczonej liczbie towarów takich jak sklepy firmowe piekarni lub zakładów mięsnych znakomicie nadaje się do współpracy z komputerem. Kasa bardzo dobrze wspólpracuje z wagą i skanerem kodów kreskowych. Połaczenie tej kasy z wagą PRIMA K daje obsłudze sklepu wyjątkową możliwość prowadzenia sprzedaży za pomocą klawiatury wagi.

...

Novitus Mała Plus 990 zł netto 1217,70 zł brutto

Kasa fiskalna MAŁA PLUS to najnowsza technologia dedykowana dla małych punktów sprzedaży. Nowoczesne wzornictwo, sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia.

...

Elzab Mini 990 zł netto 1217,70 zł brutto

Bardzo popularna kasa fiskalna. Wielu klientów wybiera kasy firmy ELZAB ze względu na ich niską awaryjność oraz niskie koszty ewentualnych napraw. Kasa występuje w dwóch wersjach kolorystycznych. Charakteryzuje się bardzo łatwą obsługą. Często wybierają ją kliencji, którzy wystawiają w swojej działalności niewiele paragonów i nie potrzebują kasy z pamięcią elektroniczną.

...

Elzab Mini E 1290 zł netto 1586,70 zł brutto

Obecna już od wielu lat na rynku kasa znanego polskiego producenta. Można ją zauważyć w wielu punktach handlowych i usługowych. Zyskała sobie opinię kasy solidnej i łatwej w obsłudze. Kasa ELZAB MINI E wystepuję w dwóch wersjach kolorystycznych. Klawiatura tej kasy odporna jest na zabrudzenia i zalania.