...

Posnet Revo 1699 zł netto 2089,77 zł brutto

Wielkość tej kasy może być mylącą. W niewielkich rozmiarów obudowie kasa ta kryje duże możliwości. Bardzo dobrze wspólpracuje ze znanymi programami komputerowymi. Kasa POSNET REVO mieści dużą bazę towarową (tj. 10000 lub 15000 PLU) dobrze wspólpracuje z wagą i skanerem. Kasę tą można zakupić w zestawie z szalką ważącą. Występuje ona w czterech wersjach kolorystycznych.

...

Elzab Jota E 1450 zł netto 1783,50 zł brutto

Ta kasa niedawno należała do grupy kas średnich. Natomiast w nowej homologacji producent zdecydował się rozszeżyć tej kasie bazę towarową do 12000 PLU oraz do 20000 PLU. Po tej modernizacji można tę kasę śmiało polecić jako kasę systemową do średniej wielkości placówek handlowych. Natomiast kasę o pojemności 4000 PLU nadal można zaliczać do tak zwanych kas segmentu śreniego. W placówka handlowych o ograniczonej liczbie towarów takich jak sklepy firmowe piekarni lub zakładów mięsnych znakomicie nadaje się do współpracy z komputerem. Kasa bardzo dobrze wspólpracuje z wagą i skanerem kodów kreskowych. Połaczenie tej kasy z wagą PRIMA K daje obsłudze sklepu wyjątkową możliwość prowadzenia sprzedaży za pomocą klawiatury wagi.

...

Posnet Neo XL 2399 zł netto 2950,70 zł brutto

Bardzo udany model kasy systemowej znanego polskiego producenta kas firkalnych firmy POSNET. Najważniejsze cechy tej kasy to dobra współpraca z najpopularniejszymi komputerowymi systemami obsługi sklepów. Ważną zaletą tej kasy jest możliwość umieszczenia 100 metrowej rolki papieru co znacznie podwyższa komfort pracy. Kasa może być podłączona bezpośrednio z tanią szalką ważącą.

...

Elzab Delta Max E od 2740 zł netto od 3370,20 zł brutto

Kasa ELZAB DELTA pomimo tego że jest obecna na rynku od wielu lat to ciągle cieszy się bardzo dużym uznaniem klientów. Na pewo ze względu na niską awaryjność i dość niskie koszty ewentualnych napraw. Podobnie jak wszystkie kasy tego producenta świetnie współpracuje z komputerowymi systemami sprzedaży oraz ze skanerami i wagami. Kasa ta występuje w wersji na 20000, 40000, 60000 kodów PLU.