» » » Kasa fiskalna NOVITUS NANO E

Statystyka

  • Ilość produktów: 54
  • Ilość kategorii: 20
  • Ilość promocji: 1
  • Sklep odwiedziło: 113868 klientów

Producenci

Kasa fiskalna NOVITUS NANO EKasa fiskalna NOVITUS NANO EKasa fiskalna NOVITUS NANO E
Kasa fiskalna NOVITUS NANO EKasa fiskalna NOVITUS NANO EKasa fiskalna NOVITUS NANO E
Nasz hit

Kasa fiskalna NOVITUS NANO E

NOVITUS

Cena brutto: 1 586,70 zł

Cena netto: 1 290,00 zł

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)

Novitus Nano E
 

Bardzo chętnie wybierana przez klientów kasa.Niewielkie gabaryty oraz lekka konstrukcja decydują o tym, że Novitus Nano E to produkt stworzony do pracy związanej z koniecznością przemieszczania się lub też do sprzedaży tradycyjnej, gdzie niewielka powierzchnia wymusza korzystanie z małego urządzenia. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, w tym możliwości zaprogramowania klawiszy funkcyjnych, szybko przeprowadzisz każdą ewidencję. Dodatkowo, Nano E doskonale współpracuje z innymi urządzeniami. Kasa standardowo posiada 2 porty komunikacyjne, RS-232 oraz USB, ale jest też dostępna w wariancie z modułem Bluetooth.

 

Kasa może wydrukować 2 500 paragonów bez zasilania

Istotną sprawą, przy wyborze urządzenia mobilnego, jest jego zasilanie akumulatorowe. Kasa Nano E została zaprojektowana tak, aby mogła wydrukować nawet 2 500 paragonów bez podłączenia do prądu. Jest to możliwe ,gdyż wykorzystano procesor i podzespoły, które zarządzają mniejszym użyciem energii, „usypiając” nieużywane w danej chwili opcje. Umożliwia to nawet wielodniową pracę bez zasilania zewnętrznego. Co więcej, akumulator kasy został stworzony w formie pakietu, który można odpiąć od urządzenia i ładować z zasilacza poza kasą, wykorzystując w tym czasie zapasowy akumulator.

 

Wydruk grafik na paragonach oraz nocny tryb pracy ekranu

Nano E oferuje dostęp do wielu przydatnych funkcji, m.in. wydruku grafik na paragonach fiskalnych oraz możliwości ustawienia nocnego trybu pracy ekranu. Pierwsza z opcji pozwala chociażby na zdefiniowanie logo przedsiębiorstwa w nagłówku potwierdzenia sprzedaży, a druga przyczyni się do oszczędzania energii, gdy urządzenie nie będzie akurat używane. Trudno o drugą tak wszechstronną kasę rejestrującą.

Wielokrotnie nagradzany lider rynku

Model Nano E to lider sprzedaży ostatnich lat, kasa doceniana nie tylko przez fachowców, ale także przez zwykłych użytkowników. Urządzenie fiskalne zostało wielokrotnie wyróżnione, uzyskując: prestiżowe odznaczenie "Przebój FMCG 2013" magazynu „Życie Handlowe”, godło Innowacja roku 2011, nagrodę Laureat XXII edycji konkursu „Teraz Polska”.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Napisz recenzję
Pozostałe produkty z kategorii
Kasa Fiskalna POSNET ERGO ONLINE

Kasa Fiskalna POSNET ERGO ONLINE

1 536,27 zł brutto1 249,00 zł netto
Kasa fiskalna ELZAB DALTA 40000 PLU

Kasa fiskalna ELZAB DALTA 40000 PLU

3 554,70 zł brutto2 890,00 zł netto
Kasa fiskalna ELZAB MINI E

Kasa fiskalna ELZAB MINI E

1 340,70 zł brutto1 090,00 zł netto
Kasa fiskalna SEMI e.KO

Kasa fiskalna SEMI e.KO

1 414,50 zł brutto1 150,00 zł netto
Kasa fiskiskalna POSNET REVO

Kasa fiskiskalna POSNET REVO

2 089,77 zł brutto1 699,00 zł netto