» SERWIS

Statystyka

  • Ilość produktów: 54
  • Ilość kategorii: 20
  • Ilość promocji: 1
  • Sklep odwiedziło: 113868 klientów

Producenci

SERWIS

SERWIS MSJ - to serwis fachowy i szybki

W naszej firmie pracuje 10 serwisantów. Ponad 90% zgłoszonych usterek usuwamy tego samego dnia. Klienci, którzy chcą być obsłużeni jeszcze szybciej mogą przyjechać do naszej firmy. Tu czeka na nich serwisant. Zanim do nas przyjedzesz zadzwoń, ponieważ może się okazać, że twój problem można rozwiązać przez telefon. Bardzo miłe Panie w naszym dziale handlowym pomogą ci zaprogramować kasę, zmienić nagłówek, zrobić raport itp..

PRZEGLĄDY KAS FISKALNYCH - realnie najtańsze

MSJ jest jedną z niewielu firm, która zgodnie z przepisami Ministra Finansów wykonuje przeglądy kas fiskalnych co dwa lata.Jeśli kupisz kasę u nas nie będziesz musiał pamiętać o terminach obowiązkowych przeglądów technicznych. Sami zadzwonimy do Ciebie,poinformujemy o zbliżającym    się terminie przeglądu i uzgodnimy termin przyjazdu. Przegląd dwuletni w naszej firmie kosztuje obecnie 180 zł netto. Pozornie wydaje się to dużo, ale jak uzmysłowimy sobie, że w ciągu średnio pięcio-letniego okresu życia kasy wykonamy tylko dwa przeglądy to zauważymy, że średnia roczna to 72 zł netto. Konkurencyjne firmy proponują roczne przeglądy po 110 zł netto i wykonują ich pięć w ciągu pięcio-letniego okresu działania kasy. Jesteśmy więc najtańsi !!!.

LEGALIZACJA WAG - zapewniamy wagi zastępcze

Nasza firma oprócz sprzedaży i serwisu wag elektronicznych zajmuje się także legalizacją wag. Zapewniamy wagi zastępcze na czas legalizacji.

SERWIS MSJ - to także fabryczny serwis firmy ELZAB

W naszej firmie wymieniamy moduły fiskalne w urządzeniach fiskalnych produkowanych przez firmę ELZAB S.A. Zajmujemy się także naprawami które w innych serwisach wymagają odesłania kasy do producenta. Usługi te świadczymy dla klientów indywidualnych oraz dla lokalnych firm serwisowych z Bydgoszczy, Torunia, Nakła itp...

USŁUGI INFORMATYCZNE - kompetentny serwis

Nasza firma od wielu lat wdraża i serwisuje programy komputerowe dla sklepów, restauracji oraz hotelii. Śmiało możesz zaufać naszemu doświadczeniu ponieważ możemy się pochwalić bardzo dużą ilością wdrożeń

DZIERŻAWA KOLEKTORÓW - pomoc w inwentaryzacji

Aby ułatwić naszym klientom, posiadającym w sklepie program komputerowy, zrobienie inwentaryzacji wypożyczamy kolektory danych na czas inwentaryzacji. Usługa ta cieszy się dużą popularnością. Klienci nie muszą wydawać pieniędzy na zakup własnego urządzenia.


Przejdź do strony głównej