» URZĄDZENIA FISKALNE

Statystyka

  • Ilość produktów: 54
  • Ilość kategorii: 20
  • Ilość promocji: 1
  • Sklep odwiedziło: 113868 klientów

Producenci

URZĄDZENIA FISKALNE

URZĄDZENIA FISKALNE Urządzenia fiskalne są obecne na polskim rynku już od 1993 roku. Zostały wprowadzone aby ułatwić przedsiębiorcom ale także urzędnikom skarbowym obliczanie podatku od towarów i usług.Pierwszymi urządzeniami fiskalnymi były proste kasy typu ECR , które drukowały paragon dla klienta oraz kopię tego paragonu dla urzędu skarbowego. Kopia była zwijana na oddzielnej rolce. Kasy tego typu posiadały wolne i głośne drukarki igłowe. Nie można ich było połączyć z komputerem. Właściciel sklepu instalując taką  kasę uzyskiwał tylko możliwość analizowania swojego obrotu oraz możliwość rozliczania kasjerów. Jak na tamte czasy kasy fiskalne wprowadziły dość dużą rewolucję w punktach handlowych.
Po niedługim czasie wszystko przyśpieszyło. Pojawiły się ciche i szybki kasy fiskalne drukujące paragony w technologi termicznej. Dostępne były kasy fiskalne współpracujące z komputerem oraz specjalne urządzenia fiskalne zwane drukarkami fiskalnymi pozwalające na drukowanie paragonów fiskalnych za pomocą komputera i zainstalowanego na min programu. Pojawiły się specjalizowane programy dla sklepów, aptek i restauracji, które umożliwiały rozliczanie magazynu i prowadzenia różnych analiz. Szybko pojawili się szybko polscy producenci kas i drukarek fiskalnych, którzy konkurując ze sobą tworzyli coraz lepsze i tańsze urządzenia. Obecnie główna część rynku kas fiskalnych należy do polskich producentów takich jak Elzab , Novitus i Posnet.
Kasy fiskalne rozwijają się wraz z postępem technologi. Obecnie duża część podatników używa tzw. onlinowych urządzeń fiskalnych zapewniających ciągłe połączenie z internetem i regularne raportowania do Centralnego Repozytorium Kas.
Firma MSJ od samego początku fiskalizacji w Polsce jest obecna na rynku. Serwisujemy kasy i drukarki fiskalne od ponad 28 lat. U nas znajdziesz fachową informację popartą dużym doświadczeniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Kasa fiskiskalna POSNET BINGO HS EJ

Kasa fiskiskalna POSNET BINGO HS EJ

1 597,77 zł brutto1 299,00 zł netto
Kasa fiskiskalna POSNET MOBILE HS

Kasa fiskiskalna POSNET MOBILE HS

1 597,77 zł brutto1 299,00 zł netto
Kasa fiskiskalna POSNET REVO

Kasa fiskiskalna POSNET REVO

2 089,77 zł brutto1 699,00 zł netto
Drukarka fiskalna ELZAB MERA TF FV

Drukarka fiskalna ELZAB MERA TF FV

3 431,70 zł brutto2 790,00 zł netto
Drukarka fiskalna ELZAB ZETA

Drukarka fiskalna ELZAB ZETA

1 832,70 zł brutto1 490,00 zł netto
Drukarka fiskalna NOVITUS DEON E

Drukarka fiskalna NOVITUS DEON E

2 816,70 zł brutto2 290,00 zł netto
Drukarka fiskalna POSNET TRIO

Drukarka fiskalna POSNET TRIO

2 939,70 zł brutto2 390,00 zł netto
Drukarka fiskalna POSNET XL

Drukarka fiskalna POSNET XL

3 431,70 zł brutto2 790,00 zł netto

Kasy i drukarki fiskalne – nowoczesne urządzenia dla biznesu

Kasy i drukarki fiskalne są obecne w Polsce od 1993 roku. Od tego czasy przeszły one wiele modyfikacji i zmian technicznych. Początkowo były to proste urządzenia liczące, które dawały właścicielowi punktu usługowego lub handlowego wiedzę wyłącznie na temat dziennego utargu. Obecnie są to już zaawansowane technicznie urządzenia fiskalne pozwalające na połączenie z komputerami, czytnikami kodu kreskowego czy wagami. Wiele z tych urządzeń obecnie potrafi przesyłać i odbierać informacje z systemów komputerowych. Właściciel kasy fiskalnej połączonej z komputerem może zarządzań sklepem lub restauracją i otrzymywać niezbędne informacje dla swojego biznesu. W ten sposób urządzenia fiskalne, takie jak drukarki fiskalne i kasy, stały się niezbędnym elementem wyposażenia sklepu i nie tylko.

Ewidencja sprzedaży za pomocą kasy fiskalnej jest obowiązkowa. Dlatego w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów umieściliśmy w naszej ofercie urządzenia fiskalne do sklepów spożywczych i gastronomii, sklepów odzieżowych i innych placówek handlowych. Pomożemy Państwu dobrać najlepsze, profesjonalne urządzenia fiskalne do profilu prowadzonej działalności i razem wybierzemy najlepiej dopasowaną do Państwa wymagań ofertę. Wszystkie nasze kasy i drukarki spełniają wymagania Ministerstwa Finansów.

Drukarki i kasy fiskalne – sklep i serwis

MSJ to firma z prawie trzydziestoletnim doświadczeniem. W naszym sklepie z urządzeniami fiskalnymi oferujemy sprzedaż i serwis kas i drukarek fiskalnych. Zgodnie z przepisami Ministerstwa Finansów kasy należy poddawać przeglądom technicznym co 2 lata – w MSJ tanio serwisujemy kasy fiskalne i drukarki fiskalne i realizujemy okresowe przeglądy. Jesteśmy autoryzowanym serwisem takich producentów urządzeń fiskalnych, jak ELZAB, POSNET, NOVITUS, DATECS, FAREX i ACLASS. Działamy aktywnie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i proponujemy naszym Klientom serwis kas fiskalnych w Bydgoszczy, Toruniu, Grudziądzu, Włocławku, Koronowie, Inowrocławiu, Nakle nad Notecią i Tucholi.

Nasza firma dysponuje ogromnym doświadczeniem w kategorii kas i drukarek fiskalnych. Klienci naszej firmy mogą zawsze liczyć na dobranie odpowiedniego urządzenia do ich potrzeb. Nasze kasy i drukarki fiskalne mogą być instalowane w sklepach, punktach usługowych, warsztatach mechanicznych czy gabinetach lekarskich. Oferujemy kasy i drukarki fiskalne w sklepie MSJ w najlepszych cenach!
Proponowane przez nas kasy fiskalne współpracują z popularnymi programami dla gastronomii i sklepów takimi jak S4H, GASTRO, PC-MARKET, KC-FIRMA, SUBIEKT, POSBISTRO, DOTYKACKA.

Potrzebują Państwo szybkiego i skutecznego serwisu urządzeń fiskalnych? Zachęcamy do współpracy z naszą firmą.